Skip to main content

JLM Valve Saver Fluid LPG aditiva

JLM Valve Saver Fluid je kvalitní a účinné aditivum zabraňující zaklepání a předčasné opotřebení ventilů a ventilových sedel motorů vozidel provozovaných na alternativní palivo LPG, nebo CNG. Toto aditivum je možné použít do většiny benzínových motorů přestavěných na pohon LPG, nebo CNG.

LPG aditivum je nejčastěji dávkováno do motoru pomocí podtlakové sady, která využívá podtlaku v sacím potrubí motoru při volnoběhu, nebo deceleraci(brzdění motorem).
Kvalitnější a mnohem přesnější dávkování zajistí digitální tlakové dávkování např. EVP – Elektronik Valve Protector od německé firmy ESI  Elektronik. Pro přeplňované motory, nebo motory bez podtlaku v sacím potrubí(Valvetronic, MultiAir apod.) je toto dávkování dokonce jedinou funkční možností.

JLM je LPG aditivum, které funguje. Jeho účinnost dokazují i úspěšné testy nJLM Valve Saver Fluid 5Lěmecké zkušebny TÜV.

Aditivum JLM Valve Saver Fluid je dostupné v balení 1L a 5L.

jlm valve saver fluid 1litr

Objednání je snadné, kliknutím na obrázek vybraného balení budete přesměrování na e-shop LPGPROFI. Zboží je skladem a je odesíláno obratem!